Përleshje Stars së shpejti do të shfaqet në mbarë botën

Lojë të re të quajtur "Përleshje Stars" duket afër lëshimit zyrtar në mbarë botën për iOS dhe Android. Zhvilluesit e "Supercell" (u.a. Përplasja e klaneve, Boom Beach, Clash Royale etj) Kështu përfundojë fazën e testimit dhe janë të dedikuar për nisjen finale. Brenda vitit të kaluar lojtarët iOS nga Kanadaja ishin në gjendje për të provuar lojën gjerësisht. Ajo ka bërë kohët e fundit në dispozicion për Android Player.

yje Rrahje cheats

Është Rrahje Stars si popullore si Clash Royale apo COC?

Deri më tani, pothuajse çdo lojë e zhvilluesve finlandeze "Supercell" një hit i vërtetë në App Store. Saktësisht e njëjta gjë mund të presin për përleshje Stars, e cila tashmë ka një komunitet të madh tifoz në Reddit dhe forume të tjera. Si lojës në Gjermani ose. Do të arrijë Evropa është ende e hapur. Clash Royale, të cilat në 2016 botuar, ende gëzon popullaritet jashtëzakonisht të lartë në Gjermani dhe shumë vende të tjera. Ne dyshim, se kjo mund të ndryshojë në disa pika në të ardhmen e afërt.

Yjet Rrahje hack mjet

A ka ndonjë ngjashmëri në mes përleshje Stars dhe përplasen Royale?

dhe, nuk është në fakt. Si me Clash Royale edhe Rrahje Stars do të jetë Pay2Win unike. Nuk janë monedha të ndryshme virtuale dhe sende, të cilat janë të nevojshme për të bërë me të vërtetë i suksesshëm në lojë. duke përfshirë, për shembull,. stoli, Monedha ose gems, me të cilat ju mund të hapur kutitë e tyre, mund të përmirësojë karaktere tuaj ose të marrë artikuj të dobishme.

përplasje hack Royale

Nëse ju mund të pres dhe përleshje Stars?

sigurisht. Lajmi më i mirë për ju është ndoshta, se të tilla një rrahje Stars hack tashmë ekziston në të fundit. Që nga loja në Kanada botuar për lojtarët në mbarë botën Përleshje Stars Hack Tool përdorim, të cilin çdo lojtar është furnizuar me një numër të pafund të monedhave dhe sende të tjera. Pretty ftohtë ose? Për këtë ju duhet rruga, vetëm një llogari në lojë. Dërgo një emrin tuaj të përdoruesit, në të cilën sistemi operativ ju jeni në të vërtetë duke luajtur dhe se si do të merrni më shumë monedha dhe bizhuteri. Pastaj ju thjesht klikoni mbi "Generate".

përleshen Royale Deutsch hack

Hacks dhe cheats janë krejtësisht normale

Mos u habitni, sepse gjenerator internet dhe hacks janë bërë tashmë plotësisht normale. Edhe në vëllai i madh i Rrahje Stars quajtur Clash Royale ju mund të përdorni hacks tonë të dobishme. Den Përleshen Royale hack në gjermanisht për iOS dhe Android të gjenden këtu. Kjo ju siguron me monedha dhe bizhuteri për lojë, në mënyrë që ju kurrë nuk duhet të kalojnë një monedhë në lojë përsëri. Kush nuk ka përdorur ai duhet edhe të hedhin patjetër me vlerë një sy në këtë Generator në internet.

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu