Thashethemet në lidhje me Thirrjen e re të Ops Duty Black 4 nuk ishte me të vërtetë e kaluar shumë e zakonshme. Ajo vjen me mënyrën e fushatës? A ka një linjë të detyruar? Dhe shumë pyetje të tjera janë ngritur. Një gjë është e sigurtë; CoD si ne e dinim atë deri tani nuk ka më.

 

Multiplayer është rishikuar rëndë

Ju mund të ndjeheni si tifozë të cod pothuajse, se multiplayer është i ndryshëm çdo vit. Vitin e kaluar kemi pasur edhe selinë dhe mundësi të shumta epike në lojë. Këtë vit ajo është përsëri shumë e ndryshme. ose për sapoardhurit. edhe lojtarët e vjetër do të jetë më shumë gjasa për të marrë të përdoret për të në fillim. Çfarë është gjithashtu i mrekullueshëm, për shembull, se mënyra dominimi nuk vret ekran, por qëllimet. Kjo vetëm tregon, se multiplayer është rishikuar plotësisht.

Kjo është e re Battle Royal modaliteti BO 4.

asnjë fushatë, por Battle Royale

hera e parë që kjo nuk do të thotë, se nuk do të ketë fushatë. Si ne do të dimë zhvilluesi edhe në OB 4 japin disa DLCs, çfarë mund të pastaj të marrë të ngarkuar. probabiliteti, që një regjim fushatë do të jetë i pranishëm nuk është i ulët, por jo të lartë. Në fakt, DLCs janë përdorur shpesh për të ri apo. për të integruar hartat e vjetra të lojës. Prandaj, ne duhet të mbeten të tensionuara, ob CoD: DO 4 do të vazhdojë të ketë asnjë fushatë.

 

Pa Online tjetër dështon

Fokusi i CoD: DO 4 ishte kryesisht në multiplayer. Për miqtë e offline lojrave lojë, pra është një zhgënjim i pastër. Më parë, ju gjithmonë mund të merrni duke luajtur fushatë, në qoftë se ju keni vetëm kishte asnjë internet ose thjesht dëshira kishte një histori së bashku me sekuenca të ftohtë. Kështu, nga kjo pjesë, fatkeqësisht Final. Në përgjithësi, mund të themi se ndeshja ishte shumë e mbingarkuara me punë. Ajo që filloi ngadalë në Call of Duty WW2 tani në Black Ops 4 marrë zhvillimin e plotë. Nëse kjo është e mirë apo e keqe për çdo gamer duhet të vendosë për veten e tyre. Disa pretendojnë se do të vrasin karakterin e lojës, por disa të tjerë thonë se zhvilluesit ose. loja duhet të lëvizin me herë - madje edhe në klasike reale si Call of Duty.

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

Më shumë microtransactions për "Blackout"?

Zhvilluesit duket e PUBG dhe Fortnite të kanë mësuar, sepse ata fitojnë shuma të mëdha parash me lëkurat të ndryshme dhe sende të tjera. Për tifozët e Cod, ajo jep përshtypjen, si në qoftë se zhvilluesve kanë saktësisht pse vënë një theks në rritje në mënyrë të re Battle Royal në lojë. Me një mënyrë të fushatës ju nuk mund të fitojnë të holla, por me Battle Royal patjetër. Përveç kësaj, natyrisht, është përparësi e eSports, të cilat Mode Battle Royal përfshin.

Nëse ju Call kostenlose e Pikave Duty duan të kenë këtë dhe pastaj ose për sendet për ndërprerje. doni të përdorni multiplayer, ne mund t'ju ofrojmë tonë kollë e thatë rekomandoj.

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu