Të tre rrota të mirë drejtues për PS4, Xbox One und PC

Të cilat timon ju përshtatet më mirë?

Kush është një tifoz i madh motorsport, ose thjesht duan të ulen atë nga vetë pas timonit, do të ketë menduar për një timon dhe pedale për të blerë. Për lojra si Gran Turismo Sport ose F1 2017 janë drejtues rrota për Xbox One, PS4 ose PC një domosdoshmëri. Ne testuar disa drejtues rrota për ju.

Logitech G29

LOGITECH-G29-Driving-Force-RennlenkradLogitech G29 krenohet me një sy të madh, një çmim të arsyeshëm dhe një teknikë të mirë. Nga testuar nga ne, drejtues rrota, Logitech G29 është e lirë, por ajo mund të me dy motorë, të bindur Feedback Force dhe grup ingranazhesh spiral. Butoni ndryshme (u.a. Share Button um gjalla Streams zu starten) janë lehtësisht të arritshme, ndërsa shoferi. Me Tiptronic pas timonit, ajo mund të jetë shumë e lirshme dhe të zhdërvjellët- dhe zhvendoset poshtë. Konfigurimin dhe lidhja midis pedale, timon dhe konsol nuk mund të jetë më e lehtë. Përveç frenave dhe përshpejtues dhe tufë është në pedale - kështu që ju janë të pajisura plotësisht.

Logitech G29 është i vlefshëm për çdo lojtar, i cili dëshiron të shpenzojë shumë para, por ende duan të kenë një përvojë profesionale gara.

Blej lirë këtu Logitech G29

 

Thrustmaster T300 RS

t300rs

Thrustmaster T300RS është ndoshta rrota më popullore, e cila me PlayStation 4, Xbox One dhe PC compatible. Me çmim ajo është në lidhje 100 Euro më e shtrenjtë se Logitech G29, por ajo gjithashtu ofron një cilësi më të lartë. Nëse loja me T300 RS është më e lartë se sa me G29 dhe mbetet një çështje e shijes. Përmes shtesave të tilla si p.sh.. një tufë dhe një levë e marsheve timon mund të zgjerohet. Kush nuk dëshiron të bjerë përsëri në modelin më të popullarizuara të Thrustmaster, RS mund të jetë vetëm edhe në Thrustmaster T150 provoni. Për miqtë e të lartë fund Thrustmaster T500 RS është në dispozicion, e cila është me çmim vendosur edhe më e lartë se RS T300. Vetë T300 RS gjithashtu ka dy paddles në buzë e pasme të timonit. Të T300 RS gjithashtu përmban 1,080 ° Force Feedback me motor industriale dhe të reja, frictionless mekanizëm të dyfishtë rrip për të qetë, realist, fast-përgjigje dhe seamless Force Feedback Effeke. Kjo ofron një eksperiencë unike gara ka më shumë pengesa.

Kliko këtu për të lirë marrëveshjen e RS Thrustmaster T300

Nëse preferoni është në opsion të lirë është këtu, e Thrustmaster T150 RS

 

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

Fanatec CSL Elite Racing Wheel

CSL fanatec gara elite

Champions League nën rrota drejtues. Licencuar zyrtarisht timon PS4 është ndoshta më e shtrenjtë dhe më profesional timon, që e bën atë për Xbox One, janë PS4 dhe PC. Ajo është përdorur nga profesionistë absolute, që, të cilët nuk janë të udhëtojnë vetëm për argëtim në rrugën e duhur, por profesionistë kryesisht ESPORT. Ajo ka disa karakteristika të pabesueshme të tilla si një sensor të drejtpërdrejtë në boshtin drejtues, ndikimet e makinë rrip për të parandaluar matjen e këndit drejtues apo Single Belt Drive vonesë jashtëzakonisht të ulët dhe pa klikime palpabile, kushineta të mëdha topin për rezistencën minimale kur shoferi. Racers përvojë e di, ajo arrin në garën në çdo saktësinë vogël. Në fund ajo është gjithmonë një garë kundër kohës. Këtu është një rrotë absolutisht profesional drejtues ndihmon, për të arritur kohën më të shpejtë të mundshme xhiron. Wheel Fanatec CSL Elite Racing është i dashur nga profesionistë.

Kliko këtu për Wheel Fanatec CSL Elite Racing

Përmbledhje e Shqyrtime
Logitech G29
9
Fanatec CSL Elite Racing Wheel
8
Thrustmaster T300 RS
10
pika paraardhëseCandy Crush Saga Cheats, Këshilla & Tricks
Artikulli tjetërPokeFreak paraqitur: Pokemon gusht Atari-Gamer.de!
Atari
Një dritë e vogël në një komunitet të madh. Për barazi dhe kundër pay-to-të fitojë dhe lojërave të fatit në video games.

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu