FIFA 19 Bugs, Nuk und Glitches Compilation #1

Siç ju e dini, janë në FIFA 19 kështu disa gabime serioze në lojë. Disa janë relativisht të padëmshme dhe të tjerët mund një 90 rrëmujë minuta. Në këtë video ju mund të shihni një përmbledhje të një FIFA pak 19 Bugs Glitches und, të cilat janë pranuar deri më tani. Have fun!

Këtu ju mund të gjeni këshilla dhe truket për FIFA 19 OUT

Na dërgoni juaj nuk arrin të! thjesht komentoi në këtë video dhe ne do të kontaktojë me ju.

Nga El Shaarawy është Ed Sheeran – ai është bërë papritmas një anglez?

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu