FIFA 19 – UEFA Euro League Gameplay Video

Video e parë e FIFA-s 19, të cilat UEFA Euro League tregon u zbulua në YouTube. Sa kohë video do të jetë online ende mbetet e hapur. Ajo tregon menynë, si gameplay.

Çfarë mund të presim nga gameplay?

Si çdo vit, ajo është shumë e vështirë të parashikojnë se si të jetë gameplay. në FIFA 18 gameplay është ndryshuar pothuajse tërësisht brenda disa javësh nga Patch. Nëse ju ende mund të mbani mend: Ajo ra pothuajse 10 Qëllimet për lojë. Portierët ishin shumë të varfër, dhe më shumë. Ne vetëm mund të shpresoj dhe lutem, EA se këtë vit një lojë pa e tillë Bugs Glitches und do të publikojë.

fifa 19 Countdown

Parashikim për FIFA 19?

Ky vit është parashikim i FIFA-s 19 përsëri gjigant lartë. Djemtë në EA kanë kuptuar me të vërtetë se si punon e marketingut. Për fat të keq, pasi që ka vetëm një problem të vogël. Të gjitha hype lidhje FIFA 19 bën pritjet ngrihen në nivel të lojës jashtëzakonisht të. por që gjenerojnë kaq shumë para vetëm nga FIFA Ekipi Ultimate, duhet të publikojë një lojë mjaft pagdhendur - që është mendimi ynë.

 

Mbetet vetëm të shihet se si FIFA ri 19 do të këtë vit. Deri më tani çdo gjë duket mjaft premtuese. me Chinese league, UEFA Champions League dhe siç shihet në video, UEFA Euro League Electronic Arts ishte konkurrenti i Konami mposht. Deri më tani në mënyrë popullore Pro Evolution Soccer, kryesisht për shkak të zbatimit real të UEFA Champions League. Përveç kësaj, ajo ka llogariten për një pjesë të madhe të eSports PES, Kjo tani duhet të pushojë dhe FIFA do të marrë përsipër këtë pjesë. Well luajtur EA Sports.

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu