Ky vit ka qenë në fakt një vit shumë i suksesshëm për ekskluzivitet Harry Potter. Edhe pse nuk është një libër i ri dhe asnjë film i ri është liruar, Harry Potter të këtij viti ishte aq popullor në një kohë të gjatë!

Harry Potter Hogwarts Mystery bërë fillimin

në prill 2018 Hogwarts është Misteri u shfaq për iOS dhe Android. Në këtë rol-luajnë rrëshqet e tyre në rolin e një magjistari të ri. Ju mund të krijoni ju vetë karakterin dhe zgjidh puzzles misterioze në Hogwarts Kalaja. Kjo është një lojë emocionuese dhe shumë argëtim. Jo vetëm për tifozët Harry Potter një domosdoshmëri, por edhe për dashamirët e rolin e luajtur!

por loja nuk është bërë vetëm tituj pozitive, por gjithashtu ka qenë kritikuar rëndë. Kryesisht për shkak të veshura mikro-transaksioneve dhe monedhave virtuale, të cilat janë shumë të zakonshme në lojë. Ka objekte të ndryshme në Hogwarts Misterit, të cilat janë me të vërtetë të nevojshme për jetë në një kohë të gjatë me sukses në lojë. Midis tyre do të dëmtojë jo vetëm portofolin tuaj, por edhe fun. Në lojërat sidomos gjithmonë kënaqësi dhe i gjithë përvojën e lojrave duhet të përqëndrohet në, por karakterizuar, se ka microtransactions ekzagjeruara, një shul është ushqyer në lojë. Për këtë arsye, ne kemi angazhuar veten nga Atari për lojtarë, se ka metoda të tjera tani, të cilat sigurojnë, se energjia e tyre të lirë dhe shumë sende të tjera mund të merrni. me tonë Cheats, Këshilla dhe truket për Hogwarts Misterit mund të ju pastaj plotësisht i lumtur të luajë për aq kohë sa të doni pa të holla tuaj të vërtetë për të shpenzuar. Ka sigurisht e shumë faqet e internetit të tjera, që një ngjashme Hack Tool ofroj. kështu që vetëm po shikoj herë, në qoftë se ju tifozët e Hogwarts Misteri janë dhe do të përdorni më të holla të vërtetë.

harry potter magjistarët bashkohen APK mod

Harry Potter Wizards Unite qëndron në krahë!

Pjesa më e madhe ka qenë i përfolur është kur loja e re AR lëshuar zyrtarisht. Niantic, i cili ndër të tjera, loja super popullore AR Pokemon Go zhvilluar, kanë njoftuar tani, Harry Potter Wizards Unite në vitin 2018 është publikuar. Shumë tifozë besojnë, se ajo në të njëjtën kohë ose. do të lirohet menjëherë pas lëshimit të pjesës së dytë të filmit "fantastike kafshët dhe ku të gjeni" në Google Play portat dhe iOS App Store. Kjo sigurisht do të bëjë shumë kuptim, sepse filmi mund të ofrojë një nxitje të mëtejshme ndaj Downloads, sepse veprimet janë shumë të ngjashme. Kur Wizards Unite ju mund domethënë, ngjashëm me Pokemon Go, drejtuar përreth dhe kapur kafshët. Këtu është mënyra këshilla të mira dhe truket për Harry Potter Wizards Unite. Ne gjithashtu ofrojmë lojtarë Atari Cheats një, kështu ju do të keni një avantazh të vërtetë në të ri Wizards të bashkuar.

Ne ju dëshirojmë shumë fun me dy ndeshje Harry Potter!

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu