Me Hack fshehur qytetin për iOS dhe Android ju mund të shpejt dhe të sigurtë pa monedha vini dhe rubies. Ajo punon për çdo smartphone dhe tabletë!

 

Në këtë mënyrë për të kollitem për të fshehur qytetit!

 

përshkrim:

Të cilët tashmë janë të donte të jetë të holla të vërtetë për një lojë të lëvizshme? Unë nuk e bëj dhe ju patjetër definitivisht nuk. Prandaj, ne kemi ri Qyteti fshehur hack mjet i lëshuar. Me këto cheats ju mund të jetë në lojë edhe më të mirë dhe më të suksesshëm. Kështu, nuk ka për ju asnjë kufizim dhe ju kurrë nuk keni për të vënë paratë tuaja të vërtetë përsëri shpenzojnë. Paramendoni vetëm një herë shkurtimisht, pasi ajo do të jetë në qoftë se ju merrni një numër të pafund të rubies dhe monedha mund të. Ju mund të aktivizoni gjithë, kurrë nuk do të duhet të presë përsëri, dhe më shumë. Ne i ndihmojmë çdo tifoz i fshehur Bashkiak edhe më shumë argëtim në lojë që të ketë.

cheats fshehura të qytetit

Jailbreak dhe rrënjë ju nuk keni nevojë

Kjo është një kollë e thatë normal online Hidden qytetit. Ne nuk pres iOS tuaj ose llogari Android dhe askush nuk ka kudo qasje në smartphone tuaj ose tabletë. Çfarë bëjmë ne është shumë më e lehtë. Ne kemi krijuar një gjenerator në internet, e cila është e lidhur direkt me bazën e të dhënave të lojës. Në bazën e të dhënave, emrin e përdoruesit dhe sa keni objekteve është vetëm. Këto janë të gjitha vetëm numra në një tabelë të madhe. Në qoftë se ju përdorni gjenerator internet për Hidden qytetit ju duhet të shkruani emrin tuaj dhe sa rubies dhe monedha ju dëshironi të keni. Kjo është e rëndësishme, në mënyrë që ne mund të identifikojë llogarinë tuaj. Pastaj ne të lidheni me bazën e të dhënave dhe të vetëm të ndryshojë vlerat, në mënyrë që ju të merrni për të lira numrin specifik të rubies dhe monedhave në llogarinë tuaj. Kjo jo vetëm që tingëllon super i lehtë, por kjo është pretty awesome. Me proxies dhe metodave të tjera, ne të sigurojë rrugën për, që ju të mbeteni plotësisht anonim. Ju duhet të shkarkoni ose instaloni asgjë. Ky qytet nuk është e fshehur Mod APK.

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

hack fshehur qytetit

Features vom Hidden Qyteti Hack APK:

  • të dispelled asnjë rrezik
  • merrni monedha falas dhe rubies
  • Punon për iOS dhe Android
  • Të gjitha që ju duhet është një lidhje interneti
  • Ne update atë pothuajse çdo ditë
  • Gamë të gjerë e shumë mjete të tjera

 

Cheats, Hacks dhe udhëzon për të gjitha lojrat

Atari-Gamer.de Ju mund të gjeni shumë hacks cheats dhe për të gjitha llojet e lojrave. Nëse keni copëtuar tashmë Hidden qytet ju mund edhe tani në lojra të tjera mashtrojnë. Ne do të ju ndihmojë që ajo punon si duhet.

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu