Shkarko Pokemon Crystal Romën për PC tuaj, iOS- Android smartphone dhe tabletë. Lojërat e kësaj epike dhe ndoshta lojë më të mirë Pokemon Gameboy dhe në çdo kohë, kudo.

 

Kliko këtu për Pokemon Crystal Romë

pokemon Kristall rom shkarko

 

përshkrim:

Pokemon Crystal është në nëntor 2001 lëshuar zyrtarisht në Evropë dhe ka qenë një nga një nga lojërat më të mira Pokemon, të cilat janë bërë ndonjëherë. jo vetëm, se më shumë Pokemon në lojë janë në dispozicion në edicionin e ari dhe argjendi, por ju mund të në Përveç sa më 251 Pokemon e tij në dy rajone të ndryshme në lëvizje. Johto ju gjithashtu mund të kthehen në Kanto, ku çdo gjë filloi përsëri më pas. Përveç të 8 rend i ri që ju mund të mbledhë në arena, Kështu që ju do të keni mundësi për të Rocko, për të konkurruar Misty dhe udhëheqësit e tjerë të vjetra Gym. Kjo nuk është vetëm një shumë e fun, por gjithashtu ka një kohë shumë të lartë duke luajtur. Në lojtarë Atari, prandaj ne të sigurojë të parë Rom Pokemon Crystal për shkarkim.

pokemon kristal ROM

Ashtu si Pokemon Crystal në PC, luaj smartphone ose tabletë?

Në qoftë se ju përdorni Romën për Pokemon Crystal do ju gjithashtu duhet a emulator përshtatshëm. Normalisht, loja punon me një emulator normale GBA si Boy Advance Visual, të cilat mund të matem lojra Gameboy përsosur - dhe ka qenë për një kohë shumë të gjatë. Në qoftë se ju përdorni një PC apo Mac mund të lehtë të instaluar emulator GBA dhe luajtur Crystal Roma Pokemon vetëm disa klikime. Sigurisht ju gjithmonë mund të ruani rezultatin tuaj. Nëse jeni në një iOS- duan të luajnë apo Android smartphone dhe tabletë mund të shkarkoni Emulators e tyre të ndryshme sidomos për telefonin tuaj celular. Ndoshta app më i mirë për këtë është i lumtur Chick, i cili punon në Android dhe iOS. Ka Emulators për pothuajse të gjitha handhelds. 3DS, GBA, PSP, N64 dhe më shumë.

 

A ju ofrojnë tjetër Pokemon Romën?

dhe, në të ardhmen e afërt ne do të ofrojë më shumë dhe më shumë Pokemon Romën për të shkarkuar. çfarëdo botim ose brez, saj ata do të kenë të gjithë – pa pagesë në Atari Gamer. Tjetra, ju do të gëzohesh në Yellow Romë Pokemon. Edicioni reja si dielli, Diamond ose Emerald ne do të shtojë më vonë. Sot është mbi të gjitha Crystal Romë me Pokemon. Thjesht klikoni në krye të butonit shkarko dhe ndiqni udhëzimet. Rrallë ajo ishte aq e shpejtë dhe të lehtë për të shkarkuar një lojë GBA.

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

pokemon Kristall

Por lojëra në vend të reja Pokemon për iOS dhe Android?

Kohët e fundit, nuk është lojë "Pokemon Quest", e cila është pothuajse në stilin LEGO. Kjo është ende një shumë e fun. Përveç kësaj, nuk është Pokemon Go mirënjohur, mund të tërheqë në të cilën ju vetë të zonës dhe të kapur ju Pokemon. Për të dy lojra, ne ofrojmë këshilla të dobishme dhe truket, i cili do t'ju ndihmojë në këtë për t'u bërë një trajner më të mirë.

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu