Në ditët dhe javët e ardhshme unë do t'ju jap këshilla dhe truket për të lojrave Pokemon. Por më lejoni të prezantoj vetëm të imagjinohet një herë: Emri im është PokeFreak, 43 Vjeç dhe unë jam një tifoz i madh i Pokemon, Që unë serinë e parë në RTL 2 kanë parë. Unë jam një nga të paktët, të cilën lojë Pokemon kanë blerë blu për Game Boy, pasi botohet në Gjermani. Për disa muaj, unë jam tani pjesë e Gamer Komunitetit Atari. I zbuluar këtë blog i madh, sepse kam kërkuar për Pokemon Go cheats luftë, që është më e mirë dhe më të fortë trajner mund të më ndihmojë që të jetë shumë më të gjerë.

pokemon blau ROM

Çfarë mund të presësh nga unë?

Si një tifoz i pasionuar Pokemon dhe trajnerin natyrisht unë vetë çdo lojë të vetme në Game Boy, N64, Gamecube dhe tani edhe në telefon celular. Aktualisht, Unë jam duke kërkuar përpara për Pokemon Pikachu e ri Lets Go për Nintendo të Switch, e cila natyrisht unë tashmë kanë dhe lojë Unë jam duke shkuar për të blerë mua një gjë e natyrshme. Darauf könnt ihr euch verlassen. Wie der Name „Pokemon August“ schon sagt dreht sich in diesem Monat alles um die Spiele. Ju mund të presin mjaft të lirë në Romë si Emulators shoqëruese për të sjellë lojëra të drejtuar.

 

Këtu është një shije pak. Shikoni përpara për të lojrave të mëposhtme:

 • Pokemon Blau Rom
 • Pokemon Rot Rom
 • Pokemon Gelb Rom
 • Pokemon LeafGreen Roma
 • Pokemon Feuerrot Rom
 • Rom Pokemon Tinguj
 • Pokemon Kristall Dhoma
 • Pokemon Silber Rom
 • Pokemon Emerald Rom

dhe shumë më tepër! Për të vënë atë shkurtimisht ju mund të çdo të vetme Pokemon Rom pa pagesë shkarko. Përveç kësaj ka emulator poshtë, cilën ju të luajnë në PC tuaj, kompjuter portativ, iOS- le të luajë dhe Android Smartphone:

 • Nintendo 3DS Emulator
 • Gameboy avancuar Emulator
 • GameCube Emulator
 • N64 Emulator
 • NDS Emulator

dhe një numër i Emulators tjera për PC tuaj, Tabletë dhe telefon celular!

pokemon_quest_logo

Nëse ju nuk mund të presim, Unë mund të ju jap Pokemon Quest hack rekomandoj, ofruar atë lojtarë Atari për disa ditë. Kështu që ju duhet për të marrë objekte, e cila në fakt të kushtojë të holla për asgjë në profilin tuaj. super ose? Në atë kohë në Pokemon Blue unë jam gjithmonë me majë Zinoberinsel drejtë përgjatë buzë swum. Kështu që unë mund të pika në 6. Pika shumohen në PokeBox. Hacks dhe cheats kanë kohë tashmë punon. herë të tjera, por i njëjti parim.

Një ekskursion të vogël në të kaluarën për të përgatitur jeni:

tani kursejnë kohë dhe të holla të vërtetë!

Të informohet kur ne të publikojë këshilla të reja dhe truket. Kështu ju do të kurseni të holla të vërtetë dhe të ketë më shumë sukses në lojë!

Koment mbi artikullin

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu